icon
774 675 908
trenerstepan@seznam.cz
icon
icon

Trenér Stéve

Trenér

Pokud hledáte osobního fitness trenéra, který Vám pomůže shodit nadbytečná kila, zformuje postavu, připraví na extrémní závody typu Spartan Race, bikiny fitness nebo běžecké závody, dostane do kondice, zvýší sebevědomí, odstraní zdravotní problémy, tak jste tu správně.

Jmenuji se Štěpán Vaňous a jsem osobní fitness trenér a trenér fitness. Dle vašich možností a cílových požadavků, Vám sestavím trénink ušitý na míru. Pomohu Vám v kompletní oblasti fitness. Pod mým vedením Vám zajistím správné provedení cviků, pomohu Vám předejít zraněním, určím správný počet serií a opakování, přesnou volbu cviků. Budu pro Vás MOTIVÁTOR, který Vás povede kupředu. S mojí pomocí brzy dosáhnete Vašeho cíle.

Zaměřuji se na všechny věkové kategorie žen a mužů. Kontaktovat mě můžete pomocí mailu, tel. čísla, facebooku nebo instagramu.

Těší se na Vás osobní fitness trenér Štěpán.

Nabízím

  1. iconNárůst svalové hmoty
  2. iconHubnutí, redukce hmotnosti
  3. iconZlepšení fyzické kondice
  4. iconTvarování postavy
  5. iconZdravotní cvičení
  6. iconTRX
dale take: Správné držení těla, Kruhový trénink, Cvičení na BOSU ®, Cvičení se seniory (i skupinové), Odstranění bolesti zad a krční páteře, Poradenství: Vypracování stravovacího plánu, Metodika tréninku: Sestavení tréninkového plánu (rozbor), Po domluvě prodej výživových doplňků - různé akce